Home / Hírek / Polgármesteri köszöntő

Polgármesteri köszöntő

tv2-38172-13373800Szeretettel köszöntöm Adács Község honlapján!

Köszönöm, hogy megtisztelt minket érdeklődésével és  virtuális barangolásai során ellátogatott településünkre.

E honlap segítségével szeretnénk bemutatni, a világ számára elérhetővé tenni községünket. Honlapunkon olvashatnak a múltról, értesülhetnek a jelen aktuális és mindenkit érintő kérdéseiről,
és a jövő terveiről is. Igyekszünk elérhetővé tenni a helyben élők számára a közérdekű információkat és szolgáltatásokat, ezzel is erősítve a polgármesteri hivatal ügyfélbarát és szolgáltató jellegét.

Ócsai László polgármester

Hasonló cikk:

Magyar Falu Program – Óvodaudvar fejlesztése

A Magyar Falu Program "Óvoda udvar" alprogramjának keretében Adács Község Önkormányzata a település óvodai udvarának fejlesztését kívánja megvalósítani a meglévő játszóeszközök felújításával, új ütéscsillapító burkolat építésével és kerti padok kihelyezésével.